Síla orgonitů

Nejen tvůrci orgonitů, ale i Ježíšek ví, jak jsou orgonity důležité a tak mě v jejich výrobě podpořil krásným dárkem. Možná i vy jste už o nich slyšeli, pomalu se totiž dostávají do povědomí lidí. Rozhodla jsem se sílu orgonitů podpořit a napsat o těchto kouzelných předmětech pár řádků.

Jedná se o předměty rozmanité jak tvarem, tak barvou. Co ovšem vždy mají společné je křišťál, pryskyřice a kovové špony a především schopnost měnit negativní energii na pozitivní.

Energie orgonu byla objevena vědcem Wilhelmem Reichem při jeho psychiatrické práci. Jako orgon byla označena substance, ze které je vytvořena veškerá příroda, tedy by se dalo říci, že energie orgonu je tvořivou přírodní silou. Reich zjistil, že střídavě naskládaná skelná vata a drátěnka (organická a neorganická hmota) přitahuje a sbírá éterickou životní energii v pozitivní nebo negativní formě. Následně vystavěl velké boxy, které nazval „orgonové akumulátory“ a s použitím tohoto jednoduchého principu, byl schopen léčit různorodá onemocnění. Pro orgonit, dnes známý a používaný, byl významný objev Dona a Carol Croftových. Ti zjistili, že smícháním organické pryskyřice, skelné vaty a anorganických kovových hoblin, dochází k produkci substance, která podobně jako Reichův orgonový akumulátor, přitahuje éterickou energii. Navíc se jim povedlo sbírání, přeměnu a vysílání této energie zefektivnit tím, že přidali krystal křemene.  

Mezi nejdůležitější vlastnosti orgonitu patří schopnost transformace negativních forem energie (stres, strach, napětí, zlost, zášť, nenávist) na pozitivní a tak přispívá ke zpříjemnění a zkvalitnění života lidí. V blízkosti orgonitu dochází k celkové harmonizaci, což se může projevit na změnách nálad lidí, kteří se cítí radostněji a jsou uvolněnější. Pozitivní vliv lze pozorovat i na zvířatech, stromech a rostlinách. Dále se uvádí, že neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky, venkovních vysílačů, zmírňuje nežádoucí působení patogenních zón, čistí půdu, vodu, potraviny, atmosféru a podporuje vegetaci.

Petra ♥

*************

http://www.kreativnioaza.cz/2015/12/27/orgonit/

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Autorka webu Kreativní Oáza
Petra Dvořáková

Nejnovější příspěvky od Petra Dvořáková (zobrazit všechny)

2 komentáře

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *