Kreativní Oáza v Africe

Mám velikou radost, protože se nám povedla skvělá věc. Kreativní Oáza podpoří tvořivost dětí v Africe. No není to úžasné?

Tento projekt se uskuteční ve spolupráci se známým cestovatelem a velkým dobrodruhem Alexandrem Bílkem, který pravidelně jezdí do Afriky. Během několika měsíců projíždí se svou přítelkyní Veronikou předem vybrané africké státy. Co mají v plánu tento rok, je přehledně uvedeno na jeho webových stránkách http://www.alexandrbilek.cz/exp2016/planovana-trasa-2/. Cestování je pro Alexandra esenciální složkou života, jeho cílem je navštívit všechna místa, která jsou zapsaná v UNESCO… zpovzdálí jeho cestování sledujeme a velmi Alexandrovi fandíme. A tak vše vlastně začalo.

Jednoho dne jsme dostali nápad – propojit kreativní nadšence a cestovatelské dobrodruhy a dostat tak k dětem v Africe drobnosti podporující tvořivost. Nakoupili jsme různé druhy omalovánek, barevné voskovky a pastelky, které jsme označili logem. Vše jsme pak poslali Alexandrovi do hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně a požádali ho, zda by je při svém cestování po Africe rozdal dětem. Jsme moc rádi, že s nápadem souhlasil a těšíme se, že omalovánky a pastelky udělají dětem v Africe radost.

Přejeme tedy šťastnou cestu, plno zajímavých zážitků, setkání a zářivých úsměvů.

Petra ♥

P.S. Mne na tom všem nejvíc fascinuje, jak se jednotliví lidé díky svým vášním propojují.

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Autorka webu Kreativní Oáza
Petra Dvořáková

Nejnovější příspěvky od Petra Dvořáková (zobrazit všechny)

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *