Orgonity hojnosti a úspěchu

Dva poslední úplňky tedy červnový a červencový jsem vyráběla orgonity. Teplé letní večery jsou totiž pro tuto činnost jako stvořené.

Červnový úplněk byl uváděn jako jahodový a podporující hojnost ve všech oblastech. Název mě okamžitě zaujal, ale na druhou stranu mi označení jahodový přišlo trochu přehnané.  Jenže příroda mi ukázala, jak je tvořivá a všemocná a jak se člověk někdy zbytečně uzavírá do svých omezených možností.

Když jsem chystala všechny potřebné ingredience (pryskyřici, kovové špony, krystaly, polodrahokamy, dráty, třpytky a další zdobící prvky) pro vytvoření orgonitů, slunce pozvolna zapadalo a nebe se zalilo záplavou červeno-růžových odstínů, které přecházely ve fialovou. Tak krásný západ slunce jsem už dlouho neviděla. Úžasné bylo také to, že trval neuvěřitelně dlouho. Jako by se na chvíli zpomalil čas, aby měl člověk možnost uvědomit si kouzlo přítomného okamžiku. V doprovodu těchto červánků pomalu na východě vycházel  měsíc a představte si měl nachovou barvu.

A v ten nádherný čas vznikly orgonity, které dostaly do vínku hojnost.

Červencový úplněk byl výjimečný v tom, že jej provázelo částečné zatmění. Jednalo se o úplněk v Kozorohu a přinášel především úspěch. Noční obloha byla jasná a tedy pro sledování zatmění byly naprosto ideální podmínky.

Orgonity jsem tentokrát tvořila delší čas. Přečetla jsem si, že energie úplňku trvá 48 hodin před a po a tedy je možné začít s výrobou orgonitů už dříve. Chtěla jsem si vyzkoušet techniku více vrstev a zjistit, jak se mi s ní pracuje a jaký má vliv na výsledný vzhled orgonitů.

Začala jsem tedy už večer před úplňkem, kdy jsem nanesla jsem první vrstvu. Druhý den ráno jsem nalila druhou a večer, když vycházel měsíc, jsem doplnila poslední třetí vrstvu. Skvělé na této technice je, že jednotlivé vrstvy částečně zatuhnou před nanášením další a tedy se přidávané ingredience nemůžou promíchat. Mnohem snadněji se mi pak dokončovala spodní strana orgonitu, kde jsem mohla použít různá zdobení (vílu, srdíčko, mušličku…) a detailně je upravit tak, abych byla spokojená. Je ovšem potřeba počítat s tím, že výroba orgonitů touto technikou je časově náročnější.

S orgonity, které jsem touto technikou vytvořila, jsem byla nadmíru spokojená. Jsou opravdu nádherné a podporující úspěch.

 

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Autorka webu Kreativní Oáza
Petra Dvořáková

Nejnovější příspěvky od Petra Dvořáková (zobrazit všechny)

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *