Vstup do hladiny alfa

Dlouho jsem přemýšlela, co napsat k tomuto obrazu. Jak výstižně popsat, co z něj vyzařuje a jak jemně vyjádřit pocity, které ve mě vyvolává. Však jakýkoliv popis mi přijde plytký a nudný. Jsou to jen pouhé řeči. Prostě jsem se do něj zamilovala ♥  a to na první pohled.

Sotva jsem odložila štětec nemohla jsem od něj odpoutat oči. Ještě ani nestihly zaschnout poslední nanesené barvy a já jsem si jej fotila a ukládala do mobilu jako pozadí… toužila jsem,  aby byl stále se mnou.

Tento úžasný obraz mám už pár týdnů doma, nechávala jsem si ho ale jen a jen pro sebe. Jako bych se bála, že mi jeho půvab někdo vezme. Někdy je těžké dělit se s ostatními o to, co je nám vzácné.  Každý můj obraz je jedinečný magický poklad, který ke mě přišel skrz tvořivou sílu a já mám potřebu jej ochraňovat před krutostí a netečností.

Jo a rozhodla jsem se, že budu malovat na větší plátna 🙂 Velikost 30x 40 cm je sice z mnoha pohledů komfortní, ale i omezující. Tedy jdu do toho… koupila jsem si plátna 40x 60 cm… máme se na co těšit.

Petra ♥

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Autorka webu Kreativní Oáza
Petra Dvořáková

Nejnovější příspěvky od Petra Dvořáková (zobrazit všechny)

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *