Nové čakrové náramky a náhrdelníky

K výrobě těchto speciálních náramků jsem použila korálky z přírodních drahých kamenů o velikosti 8 mm, navlečeny jsou na gumičce, obvod je 18 cm. Vytvořila jsem celkem tři barevné kombinace, přičemž náramky obsahující bílou a černou lávu mají stejné složení drahých kamenů a je k nim vyroben i náhrdelník, zatímco náramky z šedé lávy mají rozmanitější složení drahých kamenů.

Čakrový náramek z přírodních drahých kamenů a bílé nebo černé lávy

  • ACHÁT – bývají pokládány za symboly stability a hojnosti. Uklidňují ve stresových situacích, snižují negativní emoce, posilují sebevědomí a odstraňují strach ze selhání.  Zvyšují plodnost a usnadňují těhotenství. 
  • TYRKYS – posiluje naše komunikační schopnosti a chrání nás před kritikou. Pomáhá nalézt nejlepší řešení a usnadňuje realizaci rozhodnutí v činy. Má ochrannou funkci .
  • TAIWANSKÝ JADEIT – dodává sebevědomí, vnitřní klid, přispívá k radosti ze života. Pomáhá odstraňovat stres, fóbie a strachy. 
  • LAZURIT – umožňuje přístup ke skrytému vědomí a bortí všechny překážky, které nás obklopují. Dodává pocit jistoty, bezpečí a posiluje vědomí, že kráčíme správnou cestou. Navozuje harmonii. 
  • AMETYST – podporuje intuitivní mimosmyslové vnímání a otevírá duši novým myšlenkám a ideálům. Tím podporuje schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Uklidňuje spánek a chrání před špatnými sny. Zvyšuje schopnost koncentrace a pomáhá nám získat nadhled i moudrost. Posiluje rodinné vztahy a přátelství.

 Čakrový náramek z přírodních drahých kamenů, šedé lávy a hematitu 

      obsahuje navíc ještě tyto drahé kameny:

  • CHALCEDON – dodává odvahu, odstraňuje trému a napětí. Mírní hněv a podporuje smírnou komunikaci, přispívá k nalezení přijatelného řešení. 
  • HEMATIT – posiluje spontánnost, optimismus a vůli. Celkově posiluje a regeneruje organismus a zvyšuje vitalitu.

Tyto speciálně sestavené kombinace drahých kamenů nabíjí jednotlivé čakry a přispívá k celkové harmonizaci organismu.

Petra ♥

DSC09210_KO

 

 

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Autorka webu Kreativní Oáza
Petra Dvořáková

Nejnovější příspěvky od Petra Dvořáková (zobrazit všechny)

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *